Jdi na obsah Jdi na menu
 


Život Teenagera úvod

6. 5. 2011

 

Život teenagera

Stefani vám povypráví, jaké to je být teenagerem v jejich rodině.

 

 

screenshot-28.jpg

Tak to jsem já! Jmenuji se Stefani, je mi 15 let a právě jsem se stala teenagerem. Bydlím v luxusní čtvrti a jsme bohatí. Nemám moc přátel, protože moje mamka pořád pořádá večírky a já jsem královna večírků, takže si myslí, že všude udělám binčus. Ale jsem taky disciplinovaná a to znamená, že mám klid a pokoj v duši. Mám mamku, taťku, tetu a bráchu, o kterých vám teď popovídám...

screenshot-25.jpg

Tak toto je můj táta Tom. Je mu 31 let a často flirtuje se ženskými návštěvami. Mamka mu vždycky vynadá a seřve ho, ale jemu je to fuk! Často má o mě a mýho bráchu starost, protože je rodinný tip. Mě moc nevychovával, mě vychovávala mamka, on vychovává mýho bráchu. Moc dobře a pěkně hraje na kytaru, to fakt umí, ale to, že nosí drsný oblečko ještě neznamená, že je sportovní typ. Když si s ním hází mamka, tak mu to jen spadne, ale když si hází s tetou, tak ho to vždycky praští.

screenshot-27.jpg

Tohle je moje mamka Lady. Je jí 28 let a flirtuje s mužskými návštěvami, ale táta na to nic. Já vím, že mě vychovala, ale to neznamená, že mi musí vybírat kamarády a furt mi musí telefonovat. Vždycky jí říkám:"Mami, nemusíš mě tak kontrolovat, nejsem už malá" ale mamka na to:"Ale pořád jsi dítě a já tě mám na starost. Až budeš dospělá, dělej si, co chceš!" Ale jinak je to moje nejlepší kamarádka hned po tetě. Je to známá zpěačka a tak k nám chodí lidi pro autogramy a paparazzi nás jdou blejsknout. Máma má mýho taťku moc ráda a ukazuje to i paparazzi:

screenshot-17.jpg

Tati, kam to mamce šaháš! (to jsem blejskla při jejich romancixD)

screenshot-26.jpg

Tohle je moje tete Caroline! Je jí 47 let a vlastně nás živí. Je to prezidentka a sestra mamky, takže dvě slavný osobnosti v domě. Teta mi doteď rozuměla, naučila mě spoustu nových věcí, ale teď se o mě nějak moc bojí! To je hrozný. Teta má moc ráda Francii, však tam taky jezdí! Teď s nikým nechodí, ale dříve někoho měla a měla s ním tři děti, něměla však na ně čas a tak jsou  péči jejich otce.

screenshot-29.jpg

Tohle je můj brácha Alex! Je hroznej a já ho nemám ráda. Furt otravuje, že chce jíst, že chce spát, že se pokakal a furt dokola. Navíc musí mít vždycky někoho u sebe, protože se jinak bojí. Ne, že by byl strašpytel, ale to dělají malé děti, zvlášť batolata. Já vím, že já jsem tohle nedělala. Mýmu bráchovi jsou 3 roky, ale umí jen chodit a mluvit. Já v jeho věku už jsem uměla chodit, mluvit, chodit na nočník, číst, psát a počítat. Navíc nesmím mýmu bráchovi ani vynadat, protože je to přece taťkův mazánek!

screenshot-9.jpg

Toto jsou naše rybičky. Měli jsme čtyři, ale jedna zemřela díky mamce. Musela jsem se učit přez víkend a tak jsem mamce řekla, aby se mi o rybičky starala. Mamka ale zapomněla a tak mi jedna rybička umřela. Teď už vím, že v tomhle mamce nemůžu důvěřovat. Rybičky sice nic nedělají, ale jsou to jediná zvířata, co mám. Chcou jen nakrmit, vyčistit akvárko a plavou pořád dokola. No, tohle byla moje rodina!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< květen / 2020 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 29549
Měsíc: 472
Den: 15